Klaasielmeste klubi teine kokkusaamine

Üle nädala neljapäeviti ootab KlaasiPank täiskasvanud klaasihuvilisi klubiõhtutele.
Mida me seal teeme? Vahest kõige atraktiivsem on leekpõletite elavas tules klaasi helmesteks sulatamine ja neile soovitud kuju ning kujundite loomine. Stuudio sulatusahjudesse saame panna kokku sulama klaasikildudest laotud ehteid, anda vormi klaasalustele, miks mitte sulatada klaasist merikarpide jäljendeid. Võimalus on valmistada valgusega kokkumängivaid vitraaže.
Loe lisaks

ESIMENE KLAASIELMEs, ehk klubiõhtu

KLAASIELMED - klaasikunstihuviliste kokkusaamised. Oma kindla rütmi ja järjestusega. Vahel sekka mõni vallatu  ära veeremine, aga ikka nii, et sellest saab märku antud.
Klaasiklubi täiskasvanutele, kes soovivad proovida, õppida ja ise teha. Korratasu 15 eurot.  Toimub 2 x kuus. Kokkusaamised toimuvad, kui on vähemalt 2 klaasiproovijat, seega on osalemisest märku andmine oluline.
Loe lisaks

Klaasipank Hiiumaal

2019.a. märtsikuus avas Ideeklaas OÜ Hiiumaal Kärdlas avatud stuudio KlaasiPank, mis võimaldab osa saada stuudiotöö atraktiivsemast poolest - vaadata ja proovida leekpõletitel klaashelmeste valmistamist, õppida klaasilõikamist, saada erinevat klaasialast nõu ja vajadusel ka tüki aknaklaasi.
KlaasiPangas toimuvad koolihooajal klaasikunstikursused Hiiumaa õpilastele.
Suurematel inimestel on huvi korral võimalus tellida erinevaid õpitubasid - leekpõletil helmevalmistamine, klaasilõikamine ja klaasisulatus, vitraaživalmistamine.
KlaasiPanga tegevusest saab jooksvalt infot meie FB lehel - www.facebook.com/klaasipank.
Loe lisaks