Üle nädala neljapäeviti ootab KlaasiPank täiskasvanud klaasihuvilisi klubiõhtutele.
Mida me seal teeme? Vahest kõige atraktiivsem on leekpõletite elavas tules klaasi helmesteks sulatamine ja neile soovitud kuju ning kujundite loomine. Stuudio sulatusahjudesse saame panna kokku sulama klaasikildudest laotud ehteid, anda vormi klaasalustele, miks mitte sulatada klaasist merikarpide jäljendeid. Võimalus on valmistada valgusega kokkumängivaid vitraaže.


Teisel klaasielmeste kokkusaamisel tuletasime meelde kuidas sulaklaas ümber varda keerutades helmeks vormub. Kalli näitas kihilise helme tegemist, millele täppide, nende keskele torgatud augukese ja suure läbipaistva sulaklaasi mumpsuga vahva mulli efektiga helmes valmib. Meelepärased värvis välja valitud, asusid osalejad nähtut proovima. 
Klaasi sulatamine ja keerutamine vardale
Helme valmistamine
Vardad pöörlevad, täpid leiavad koha helmestel ja augukeste torkamine leegis soojendatud täpile tuleb järjest kindlamalt välja. Suure läbipaistva sulaklaasi mumpsu augukestele sättimine on juba lihtne. Ja sellised need meie esimesed mullikestega helmed tulid.
Klubis valminud mullikestega helmed
Taas kohtumiseni kahe nädalapärast neljapäeval, 13. veebruaril KlaasiPangas. Kui soovid osaleda, siis  anna oma tulekust teada, nii teame arvestada osalejate arvuga ja töökohad valmis seada. Helista numbril 503 2246 või saada sõnum kalli@ideeklaas.ee.