EHE Tarbeklaas - E-pood

EHE ~ Tarbeklaas

Ehe ~ Tarbeklaas seeria tooted on valmistatud erinevatest omaaegse tehase Tarbeklaas toodetest.
Tarbeklaasi säilinud vaasid ja nõud on taas väga hinnas ja tihti juhtub, et eseme purunemise korral on seda kahju ära visata.
Pakume võimalust killud või katkised esemed meile saata ja vastutasuks saab annetaja oma vaasist või kausist mõned ehted/jõuluehted tänuks annetusena vastu.
Ülejäänud materjalist valmivad esemed on näha siin.

Tarbeklaas valmistati omal ajal suuresti eestimaisest materjalist - Piusa klaasiliivast. Klaas, kui materjal, on lõputult taastöödeldav ja ümbersulatatav, nii on võimalik anda Tarbeklaasi esemetele uus elu - ja kodumaisest materjalist armsad esemed uuesti ehetena kaela riputada.

Kildudest leekpõleti 800-kraadises leegis kokkusulatatult on iga ehe pisut ise nägu, sisse jääb mulle ja viirgusid. Lisaks sõltub Tarbeklaasi värviliste vaaside puhul väga palju sellest, millisest vaasi osast on klaasitükk tulnud, osad jäävad heledamad, osad tumedamad. Tarbeklaasi "Öölastest" tehtud ehted võivad igaüks ise värvi olla, sõltuvalt, millisest värvilaigust kild on. TK paksudel unikaaltöödel - vaasidel, kaussidel - on värvilist klaasi õhuke kiht ja põhiosa on kirgas klaas, seetõttu jäävad nendest tehtud ehted triibulised.
Võimalik on hetkel olemasolevast materjalist ka endale sobivaid ehteid tellida, kui valikust sobivat ei leia.
Kui keegi saadab mõne purunenud eseme, kuid soovib mõnda muud tooni TK klaasist ehet, siis ka seda saab kokkuleppel teha.

Hetkel on Tarbeklaasi toodete veebileht uuendamisel.
Kui on erisoove, siis palun võtke ühendust!

Sorteeri:
Otsing:
EST